SEO Restart se ohlédne za vývojem v poslední dekádě

Akce již proběhla 20. 03. 2024

Jubilejní ročník konference SEO Restart bude příležitostí osobně potkat významné osobnosti oboru SEO.

Zdroj: Taste

Zdroj: Taste

Digitální agentura Taste představuje 10. ročník konference SEO Restart. Vystoupí zástupci oboru SEO jako např. Marek Prokop, Zdeněk Dvořák, Martin Žatkovič, Roman Teuschel, Martin Kopta nebo Sarah Presh. Uskuteční se 20. března v prostorách Pivovaru Staropramen na Praze 5.

  • Roman Teuschel, CEO eVisions & Co-Founder Digisemestr Online, nabídne přednášku na téma expanze na zahraniční trhy. Jeho prezentace slibuje framework pro úspěšný vstup na nové trhy a odhalení zásadních odlišností a zajímavostí regionů DACH & CEE.
  • Martin Žatkovič ze Seznam.cz položí provokativní otázku, zda jako SEO konzultanti můžeme uspět v Goog enough světě. Ve 25 minutách shrne výzvy a příležitosti, které přináší stále se měnící prostředí SERP. Přinese návody, jak efektivně reagovat na nástrahy budoucnosti a jak úspěšně využít nové technologie, včetně strojového učení a AI.
  • Richard Klačko z agentury Taste nabídne prezentaci „Klíčovka s AI pohonem” ve které odhalí, jak s týmem naučili ChatGPT klasifikovat analýzy klíčových slov a jaké výhody toto spojení přináší do světa digitálního marketingu.
  • Martin Kopta a Jakub Goldmann a společně se sklouznou na nové vlně WYSIWYG nástrojů.
  • Tomáš Zahálka odtajní tipy pro Shoptet a Martin Michálek představí metriku rychlosti INP.
  • Vojtěch Fiala efektivně vytěží spolupráci SEO a PR a Martina Zrzavá Libřická ukáže, jak by měly vývojové týmy lépe komunikovat.
  • Závěr konference přinese panelovou diskuzi se známými tvářemi oboru s pohledy na minulost i budoucnost SEO. Marek Prokop, Zdeněk Dvořák, Šárka Rolná Jakubcová a Dušan Janovský se sejdou, aby zhodnotili největší milníky, omyly a proměny, kterými SEO prošlo za poslední dekádu. Nebude chybět ani Pavel Ungr. Během této diskuze bude zdůrazněna role datové analytiky a význam technického SEO v dnešní době.

Registrace a vstupenky lze koupit na webu akce zde.