SEO specialisté připravili benefiční online konferenci

Akce již proběhla 02. 04. 2020

Benefiční online konference má dát SEO specialistům možnost bojovat proti koronaviru.

Zdroj: SEO4Life

Zdroj: SEO4Life

SEO specialisté připravují benefiční online konferenci pro marketéry SEO4Life. Je určena marketérům, kteří v důsledku nastalé situace vyvolané novým koronavirem přišli o velkou část příležitostí se vzdělávat. Je zdarma a jako řečníci vystoupí zástupci světové SEO komunity.

Začátek konference je naplánovaný na 2. dubna v 16:00 hodin. Celá konference potrvá čtyři hodiny a bude streamovaná přes službu Twitch. Live stream mohou zdarma sledovat všichni, kteří se zaregistrují na https://seo4life.stream.

Mezi řečníky jsou: Martin Splitt (Google), Purna Virji (Microsoft) nebo Aleyda Solis.

Všichni souhlasili s vystupováním zdarma. Konference je také spojena s projektem Folding@Home. Ten hledá lék na různé nemoci za pomoci využití nepotřebné výpočetní kapacity počítačů jednotlivců zapojených do projektu pomocí speciálního softwaru.

„SEO4Life si klade za cíl dát všem možnost vzdělávat se v této nelehké době, která nás staví do mnohdy náročných situací. Zároveň chce přispět k řešení většího problému. Využití nepotřebné výpočetní kapacity našich strojů pro něco většího je jednoduchý způsob, jak můžeme pomoci všichni,“ uvedl organizátor Filip Podstavec.