WebTop100 se zaměří na digitální marketing

Akce již proběhla 12. 11. 2019

Konference WebTop100 chce opět nabídnout to nejlepší z digitálního marketingu pro byznys.

Zdroj: Internet Info

Zdroj: Internet Info

18. ročník konference nejen pro digitální marketéry, ale i pro stratégy, manažery, social media makery, datové analytiky a správce webů WebTop100 se uskuteční 12. listopadu v Národním domě na Vinohradech.

V programu WebTop100 se objevují témata důležitá pro současnou tvorbu marketingové strategie: profilování zákazníků a personalizace reklam, sběr akceschopných dat a jejich využití v reklamách, právo v obsahovém a influencer marketingu i v PPC, strategie a kreativita na sociálních sítích, podpora zahraničního obchodu pomocí digitálu a SEO nebo technologické novinky v emailingu. Program se dotkne i zjednodušení správy webu a toho, jak na jeden klik zjistit, kolik vydělává marketing.

V programu je několik case studies, např.  jak Krušovice vyhráli mistrovství světa, o vstupu Glami na zahraniční trhy nebo jakou strategii zvolilo při zahraniční expanzi Brašnářství Tlustý.

Bohumil Pokštefl z agentury Kontentino se vydal na cestu hledání ideálního vztahu mezi agenturou a klientem. Jak tyto vztahy vylepšit, aby z toho profitovali všichni, ukáže na případovkách z Ameriky, či střední Evropy.

Vojtěch Lambert z LCG New Media ukáže atributy obsahu, které zvyšují viralitu profilu na Facebooku a Instagramu. Martin Paukrt naváže příkladem Footshopu v přednášce TikTok s teniskama na nohou.

O profilování zákazníků promluví Zdeňka Kučery z Kinstellar.

Co je to nekalá soutěž a proč by nás měla zajímat? Kde leží hranice mezi inspirací a vykradením cizí kampaně? Jak moc se lze navážet do konkurentů? To na příkladech českých i světových kampaní ukáže Andrea Pavelcová z advokátní kanceláře eLegal ve své přednášce „Kampaně bez rukaviček“.

Na ni navazuje Jan Eisenreich z advokátní kanceláře Ladislav Drha se svou přednáškou Právní hranice obsahového a influencer marketingu.

Nejen o tom, jak je důležité, aby kreativní a mediální agentury seděly u jednoho stolu, budou přednášet Kateřina NejedláAdexpres a Ondřej Vataščin z Isobar.

Další informace je možné najít v programu na stránkách konference WebTop100. Večer proběhne slavnostní vyhlášení vítězů soutěže digitálních projektů WebTop100.