Autor textu Martina Vojtěchovská
Od 1. června rozšíří stávající moderátorskou dvojici Diváckých zpráv na TV Prima Michal Kavalčík (dosud známý jako Ruda z Ostravy). Doplní tak tým Lucie Šilhánové a Tomáše Krause.
Kavalčík se po kratší pauze vrátil do mediálního světa, od května moderuje vysílání rádia Kiss, který patří do stejné skupiny jako TV Prima.

Divácké zprávy vysílá Prima v rámci zpravodajské hodiny čtvrtým rokem, první vydání bylo 28. října 2013. „Divácké zprávy daly jako první v zemi šanci divákům zapojit se do televizního vysílání a stát se reportérem. Zábavná amatérská videa sledují statisíce diváků a čas vysílání 19.40 patří k pevným bodům zpravodajské hodiny televize Prima,“ řekla Jitka Obzinová, šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky televize Prima.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Martina Krátká odchází po osmi letech z vydavatelství BurdaMedia Extra,
kde posledních šest let zastávala pozici obchodní ředitelky. Společnost
zatím jejího nástupce nebo nástupkyni neoznámila.
Talkshow 7 pádů Honzy Dědka se od podzimu přesouvá na Televizi Seznam. Do
konce letošní jarní sezóny vysílala pořad televize Prima. Pořad, který
je od letošního léta k dispozici na placených platformách, za paywallem
zůstane. Televizní diváci uvidí jeho zkrácenou verzi.
Kanál FilmBox+ One připomene 77. narozeniny Bolka Polívky speciálním
filmovým blokem.