Autor textu Kateřina Straková
Do čela marketingu a komunikace společnosti Scania pro region střední Evropy nastoupil 1. února Ondřej Koubek. Ve své pozici bude zodpovědný za veškeré marketingové a komunikační aktivity v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Ondřej Koubek už prostředí švédského výrobce nákladních vozidel a autobusů zná, až do května loňského roku ve Scanii zastával pozici koordinátora PR a digitálního marketingu pro Českou Republiku. V posledních měsících pracoval jako PR manager společnosti Samsung Electronics pro Českou republiku a Slovensko a v rámci svého působení se potýkal především s krizovou komunikací spojenou s telefonem Note7. Zkušenosti má také s médii, působil jako redaktor motoristických pořadů redakce sportu České televize (převážně Svět motorů) nebo jako programový ředitel motoristické televize Sport 5.
Vystudoval obor Systémové inženýrství a informatiku na Ekonomické fakultě VŠB-TU Ostrava.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Asociace public relations – APRA vyhlásila vítěze 21. ročníku České
ceny za PR – Lemur. Absolutním vítězem se stalo Britské velvyslanectví
v Praze. Z agentur si nejvíce sošek odnesla Svengali Communications.
Prodejce letenek Kiwi.com reaguje na rostoucí vliv umělé inteligence a proměňuje možnosti vyhledávání, zákaznickou podporu i komunikaci
značky. Klíčovými faktory jsou rychlost, kontext a personalizace služeb.
Sweet.tv přistoupila k výraznému omezení počtu programů, které
uživatelům poskytovala zcela zdarma v rámci bezplatného balíčku.