Autor textu Kateřina Straková
Na pozici PR specialisty značky Audi nastoupí od ledna Jiří Rozkošný. Bude se podílet na realizaci rozsáhlé produktové a komunikační ofenzivy značky Audi, která bude pokračovat i v nadcházejícím roce.

Jiří Rozkošný přichází do Audi se zkušenostmi ze společnosti Scuderia Praha, která na českém trhu zastupuje značky Maserati a Ferrari. Zde od roku 2006 pracoval jako marketingový a PR manager. Zároveň byl manažerem závodního týmu společnosti Scuderia Praha, kde byl zodpovědný za organizaci a logistiku týmu, komunikaci s organizátory příslušných závodních seriálů, jezdci i dodavateli a dohlížel na dodržování sportovních předpisů.
Předtím pracoval v letech 1993 až 2006 na několika různých pozicích ve společnosti AutoCont CZ. Jako externí redaktor působil na portálu Formule1.cz, u agentury BPA sport marketing, jako šéfredaktor české mutace měsíčníku F1 Racing a byl externím komentátorem sportovních přenosů na televizní stanici Sport 5.
Vystudoval bakalářský obor Podniková ekonomika a management obchodu na Škoda Auto Vysoké škole.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Přenosy biatlonu na České televizi zaznamenaly v sezoně 2025/26 výrazný
nárůst sledovanosti. Závody Světového poháru i zimních olympijských her
oslovily celkem 5,12 milionu diváků, což je meziročně o více než dva
miliony více.
Opavia spouští hokejovou kampaň, láká fanoušky na soutěž o zájezd na
šampionát.
Novým tiskovým mluvčím společnosti Škoda Auto pro český trh je
Martin Ježek.