Autor textu Martina Vojtěchovská
České Radiokomunikace (CRA) rozšiřují svou nabídku cloudových služeb. Společnost vyvinula novou službu, privátní cloud CRA Business Cloud Private. Má v sobě spojovat výhody virtuálního cloudu, služeb na principu Pay-As-You-Go a privátního úložiště.
„V posledních měsících jsme intenzivně pracovali na vývoji nové cloudové služby, která by dostatečně vycházela vstříc novým směrnicím v oblasti bezpečnosti a současně zákazníkům, kteří chtějí mít svá data a aplikace pod větší kontrolou a standardní služby sdílených cloudu nechtějí, nebo nemohou využívat,“ uvedl k nové službě Miloš Mastník, obchodní ředitel CRA.
Služby CRA mají být podle firmy v současné době připravené v souladu s novou směrnicí pro oblast citlivých a osobních dat – GDPR, která vejde v platnost 25. května 2018.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Jedničkou pátečního večera po 20:00 zůstává v divácké skupině
starší 15 let Všechnopárty. Následuje seriál Vyprávěj. V mladší
skupině 15–54 byl těsně nejsledovanější film Šťastný nový rok 2:
Dobro došli.
Satelitní služba Skylink pokračuje v Česku v úpravě programové nabídky
a část obsahu přesouvá na svou internetovou platformu. V sousedním
Německu má satelitní TV jiné postavení.
Pět tipů, jak zvládnout průchod letištěm, dává ve své nové kampani
Letiště Praha.