Do výzkumu ČT přichází Renata Týmová

středa, 04. ledna 2012, 04:04 Lidé, TV MediaGuru

Renata Týmová, bývalá šéfka výzkumu na TV Nova, nastupuje do výzkumného oddělení České televize.

Renata Týmová, která do loňského září řídila výzkum na TV Nova, rozšířila od ledna výzkumný tým České televize. „Renata Týmová posílila tým útvaru Výzkumu programu a auditoria Ćeské televize a od začátku ledna nastoupila jako zástupkyně vedoucí tohoto útvaru Kristýny Taberyové,“ informovala mluvčí ČT Michaela Fričová.

Jde tak o další posilu, která na Kavčí hory přichází z řad bývalých zaměstnanců Novy. V úterý jsme informovali  o nástupu bývalé mluvčí této stanice Michaely Fričové.

Renata Týmová pracovala ve společnosti CET 21, kde v letech 2006–2011 řídila oddělení výzkumu, jako pracovník výzkumu působila v tomto oddělení od roku 1998. Z Novy odešla vloni v září v souvislosti se spory s vedením TV Nova ohledně výběrového řízení na nového dodavatele dat měření sledovanosti TV.

Týmová byla také členkou odborných komisí ATO, SPIR či Effie. Mezinárodní zkušenosti získala v rámci působení ve společnosti CME. Po studiích na Pedagogické fakultě a Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v letech 1996–1997 pracovala jako vědecká síla v Psychologickém ústavu Akademie věd.

-mav-