Mafra vydává luxusní magazín City Life

úterý, 13. listopadu 2012, 07:33 Tisk MediaGuru

Mafra začíná vydávat nový metropolitní magazín. Vychází jako součást deníku MF Dnes.

V úterý 13. listopadu vyjde jako součást pražského vydání Mladé fronty Dnes nový luxusní magazín City Life. Cena vydání MF Dnes s magazínem se nemění.

„Metropolitní magazín City Life je koncipován jako exkluzivní projekt věnovaný módě, umění, luxusu a stylovým zážitkům v Praze. Tomu odpovídá obsah, kvalita fotografií i podoba celého magazínu,“ říká šéfredaktor MF Dnes Robert Čásenský. Čtenáři v magazínu mimo jiné najdou rozhovor s Patrickem Louisem Vuittonem, téma o Pařížské ulici či fashion story s prvními sólisty baletu ND Nikolou Márovou a Alexandrem Katsapovem. Vedoucí magazínu je Monika Mudranincová.

„City Life je dalším krokem pro naši městskou značku City,“ říká ředitel regionů mediální skupiny Mafra Veselin Vačkov. „Po programových měsíčnících City Dnes pro Prahu a Brno nabízíme další novinku čtenářům a inzerentům.“

Mafra vydáním magazínu City Life podpoří Nadaci Terezy Maxové. Část inzertních tržeb chce City Life věnovat na podporu studia vysokoškoláků z dětských domovů. „Každý inzerent přispěl tím pádem na dobrou věc,“ přibližuje Vačkov.

Podle posledního průzkumu Media projekt má MF Dnes v Praze 144 tisíc čtenářů na vydání, nejvíce ze všech placených deníků.

-mav-