Autor textu Martina Vojtěchovská
Od 1. září spustila firma RuBl provoz již druhého LED Bigboardu v centru Brna. LED panel o velikosti 9,6 x 3,6 metrů je umístěn na štítové stěně v lokalitě Dornych, na ulici Svatopetrská na cestě do centra od D1 a D2. LED je součástí sítě Vodafone obrazovek.
RuBl aktuálně připravuje ještě stavbu třetí LED v Brně a v současné době vede jednání s potenciálními partnery o prodeji vysílacího času.
RuBl působí na trhu s outdoorovou reklamou již více než 10 let se superpostery a DBGB, LED panely jsou dalším krokem v rozšiřování portfolia. „LED panely jsou moderním nástrojem a svou flexibilitou, možností střídání motivů a dokonalou viditelností předznamenávají zásadní změny v OOH a potřeby využívání esteticky kvalitních nosičů,“ zdůvodnil František Prokop ze společnosti RuBl.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Všechnopárty zůstává nejsledovanějším pátečním pořadem po 20:00
v divácké skupině starší 15 let. Následují seriály Vyprávěj a Sex
O´Clock, které mají nejvyšší a vyrovnanou sledovanost v 15–54. Poprvé
se představila talk show U Adely.
Marks & Spencer navazuje spolupráci s herečkou Gillian Anderson, která
v rámci kampaně zastává pozici Chief Compliments Officer.
TV Barrandov mění podobu zpravodajského pořadu Naše zprávy. Nabídne nové
studio a novou moderátorku.