Vodňanské kuře spouští kampaň s Jágrem a Babišem

úterý, 01. října 2013, 15:13 Aktuality MediaGuru

Společnost Vodňanská drůbež, spadající do skupiny Agrofert, zahajuje od října rozsáhlou podzimní reklamní kampaň. Jejím cílem je podle společnosti posílit image výrobků a zdůraznit zákazníkům český původ kuřat produkovaných pod značkou Vodňanské kuře.

V reklamním spotu vystupuje hokejista Jaromír Jágr v roli zákazníka a majitel potravinářské skupiny Agrofert Andrej Babiš v  roli prodavače grilovaných kuřat ve stánku. „Teda, to je nejlepší křídlo, jaké jsem kdy měl,“ pochvaluje si v reklamě grilované kuře z Vodňan zákazník Jaromír Jágr. „Tak určitě,“ paroduje prodavač Andrej Babiš často užívanou frázi sportovců při rozhovorech s novináři.

Kampaň připravila agentura Saatchi & Saatchi. Režisérem reklamních spotů je Petr Němeček. Reklama se natáčela během letních prázdnin před zimním stadionem v Kladně, kde byla zaparkována autentická pojízdná prodejna grilovaných kuřat. Výsledkem je třicetivteřinový televizní spot a desetivteřinový sponzorský vzkaz. Reklamu na Vodňanské kuře budou moci diváci zhlédnout v televizi v říjnu a v listopadu. Kampaň se částečně objeví také v tištěných médiích a na internetu. 

-mav-