Nova postavila třetí dvojici pro Televizní noviny

úterý, 07. října 2014, 11:53 TV MediaGuru

Třetí moderátorskou dvojici tvoří Kristina Kloubková a Martin Pouva, zahájí v sobotu 11. října.

V sobotu 11. října uvede Televizní noviny TV Nova nová moderátorská dvojice: Kristina Kloubková a Martin Pouva. Společně se představí vůbec poprvé. Od tohoto víkendu bude nová dvojice pravidelně provádět hlavními zpravodajskými relacemi od 19:30 hodin.

„Výběr moderátorské dvojice intenzivně probíhal celý poslední čtvrt rok, protože jsme si uvědomovali moderátorské kvality Kristiny Kloubkové a chtěli jsme jí najít toho nejlepšího pracovního partnera. Tím se z mnoha adeptů stal jednoznačně zkušený moderátor a novinář Martin Pouva,“vysvětlil Martin Švehlák, ředitel sekce zpravodajství skupiny Nova.

Kristina Kloubková s Martinem Pouvou tak doplní stávající moderátorský tým -  Lucii BorhyovouReyem Korantengem a Renátu CzadernovouPetrem Suchoněm.

Zatímco Kristina Kloubková působí na pozici moderátorky zpravodajských relací už od roku 2009 a od června letošního roku moderovala hlavní zpravodajskou relaci společně s Reyem Korantengem, pro sportovního moderátora Pouvu jde o novou zkušenost. „Televizní noviny jsou pro mě zcela novou disciplínou, platí zde jiná pravidla. Přesunout se z několikaminutových Sportovních novin do hlavní zpravodajské relace trvající téměř čtyřicet minut je pro mě velký posun v kariéře,“ uvedl Martin Pouva.

-mav-