TV Barrandov v létě nasadí majora Zemana dvakrát týdně

středa, 17. června 2015, 08:04 TV MediaGuru

Seriál z komunistické éry se do vysílání TV Barrandov vrací po roce.

Ideologický seriál Třicet případů majora Zemana se v létě vrátí na obrazovky televize Barrandov. Půjde dvakrát týdně v hlavním vysílacím čase, vždy v úterý a ve čtvrtek. Seriál, natočený v letech 1974–1979 režisérem Jiřím Sequensem, vyplní letní pauzu. Barrandov ho vrací zhruba po roční přestávce. Reprízy jednoho z nejdiskutovanějších ideologických seriálů naposledy televize vysílala loni na jaře.

Letní schéma barrandovské televize bude dále vyplněno každodenním podvečerním seriálem Soudkyně Barbara, který televize bude vysílat i o prázdninách. Středeční večery budou patřit komediím „Četníci“. Každý den v pozdním prime-time nabídne televize detektivní seriál Zákon a pořádek, v úterý a ve čtvrtek – po majoru Zemanovi – zařadí detektivní seriál Columbo.  Prostor dostanou také zábavní pořady televize – Kurňa, co toje?, Sejdeme se na Cibulce, Vtip za stovku, Intim s Heidi Janků, Nikdo není perfektní nebo Exkluziv Kateřiny Brožové.

Třicet případů majora Zemana půjde na TV Barrandov ve stejný čas, v jakém Česká televize nabídne reprízu seriálu Nemocnice na kraji města (úterý, čtvrtek na ČT1). Nova v tomto čase nabídne filmy Indiana Jones (úterý) a ve čtvrtek reprízu sitcomu Comeback. V pondělí a ve středu reprízuje Nova seriál Kriminálka Anděl, v neděli Chalupáře. Hlavním letním pořadem televize Prima je seriál Tři mušketýři, který startuje v pondělí 29. června.

Programový plán TV Barrandov, léto 2015

  Po Út St Čt So Ne
20:15 Inga Lindström Třicet případů majora Zemana Četníci ze Saint Tropez Třicet případů majora Zemana Inga Lindström Hvězdy na Barrandově Zákon a pořádek
21:25 Columbo Columbo Exkluziv Kateřiny Brožové
22:05 Kurňa, co to je? Zákon a pořádek Zákon a pořádek Nikdo není perfektní Zákon a pořádek Sejdeme se na Cibulce Zákon a pořádek
23:10 Zákon a pořádek Sejdeme se na Cibulce Vtip za stovku Intim s Heidi Janků Zákon a pořádek

-mav-