iDnes.cz povede Petrová, Tolar z Mafry odchází

pondělí, 31. srpna 2015, 10:56 Internet & Mobil, Lidé MediaGuru

Mafra chce rozhodnější vedení a silnější pozici na trhu, mění vedení portálu iDnes.cz.

Naděžda Petrová, která dosud pracovala jako ředitelka redakce iDnes.cz se stane novou šéfredaktorkou. Ve funkci nahradí Ondřeje Tolara, který skončí k 31. 8. 2015 dohodou, uvedla v pondělí společnost Mafra.

„Děkuji Ondřejovi za dlouholetou práci pro iDnes.cz a přeju mu nové úspěchy v dalších profesních výzvách. Pro příští období chceme mít silnější a rozhodnější vedení, naše cíle jsou významně posílit na trhu,“  uvedl člen předseda představenstva Mafra Michal Hanák.

Naděžda Petrová se zpravodajství profesně věnuje dlouhodobě. Kromě působení v mediální skupině Mafra pracovala pro Českou televizi i Český rozhlas.

„Byla to hezká profesní léta, děkuji všem svým spolupracovníkům a přeji redakci iDnes.cz pod vedením Nadi Petrové jen to nejlepší," řekl Ondřej Tolar.

Ondřej Tolar pracoval ve společnosti Mafra od roku 2000. Začínal jako redaktor MF Dnes a iDnes.cz, poté působil ve vedoucích pozicích zpravodajského portálu, šéfredaktorem iDnes.cz se stal v srpnu 2014, po přestupu Michala Hanáka do představenstva společnosti Mafra.

-mav-