Autor textu Kateřina Straková
Skupina Prima vydává další, v pořadí čtvrté číslo tištěného magazínu Prima Fresh. Za 49 korun bude dostupné přibližně do poloviny listopadu.
Čtvrté číslo, jež je věnováno podzimním surovinám, nabídne více než 75 receptů a také rady a tipy, jak využít sezonní ingredience. S recepty se setkají znovu i televizní diváci, a to v rámci pořadu Gondíci s. r. o. V něm se již od března objevuje nové okénko Prima FRESH, ve kterém moderátoři spolu s food redaktory pracují s recepty z aktuálního čísla i s tipy z online magazínu PrimaFresh.
Kulinářský časopis Prima Fresh vydává FTV Prima od listopadu 2014 jako čtvrtletník. Nyní je již v přípravě vánoční speciál. Možné je také si časopisu předplatit za 147 Kč ročně. Nyní dostanou čtenáři k objednávce poukaz v hodnotě 500 Kč na večeři pro dva do restaurace Dinitz.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Nejsledovanějším pořadem pátečního večera po 20:00 zůstává
v divácké skupině starší 15 let Všechnopárty. Následovala komedie
Marečku, podejte mi pero!, která měla zároveň nejvyšší sledovanost
v 15–54.
Glow21je společným dílem Petra Čecha a jeho zastupující agentury The
Playbook House, českých expertů na leadership a firemní rozvoj Luboše
Kastnera a Jiřího Panušky, kteří stojí za manažerskou
společností BC21.
Důvěra lidí v novináře není podle nové studie publikované v Journal of
Law and Economics dána pouze kvalitou médií, ale zásadně ji ovlivňuje
také fungování právního státu. Výzkum, na němž se podílel i ekonom
Niclas Berggren z VŠE, ukazuje, že silnější instituce a vymahatelnost
práva souvisejí s vyšší mírou důvěry v média.