CNC rozšiřuje značku Blesk o titul Blesk Komiks

pondělí, 07. prosince 2015, 08:25 Tisk MediaGuru

Komiksový titul Blesk komiks rozšiřuje nabídku časopisů pod značkou Blesk.

Mediální společnost Czech News Center (CNC) rozšiřuje portfolio svých časopisů o další novinkový titul – časopis Blesk Komiks.

Jedná se o  původní komiksový seriál Dechberoucí Zázrak, jenž bude vycházet každý měsíc o 32 stranách za cenu 49 Kč. K dostání bude v trafikách a také v síti vybraných knihkupectví.

Časopis je určen nejen pro děti a mládež, ale i pro dospělé čtenáře. Každý díl časopisu nabídne uzavřenou epizodu, ale s otevřeným koncem a lákadlem na příští vydání. První série komiksu je koncipována na 13 čísel.

Autory komiksu jsou spisovatel a scenárista Petr Macek a výtvarník Petr Kopl. Macek je mimo jiné vedoucím oddělení TV Blesk ve vydavatelství CNC. Kopl je držitelem řady výročních cen, například Fabula Rasa pro nejlepšího českého kreslíře.

Pod značkou Blesk Czech News Center uvedla řadu titulů – vedle stěžejních deníků Blesk a nedělníku Nedělní Blesk, jde o časopisy zaměřené na ženy Blesk pro ženy, Blesk Zdraví, Blesk Vaše recepty, zájmové Blesk Hobby, Blesk Křížovky či suplement Blesk magazín. Se značkou Blesk pracuje CNC i mimo vydavatelský segment – uvedla pod jejím názvem projekty Blesk mobil, Blesk peněženka a Blesk energie.

Blesk komiks

-mav-