Autor textu Kateřina Straková
ČSOB představuje nový komunikační koncept zaměřený na firemní klientelu. Se strategií „Rozumíme potřebám vašeho podnikání“ spouští kampaň s názvem „Vidíme, co je za tím“. „Mnoho lidí si neuvědomuje, kolik práce, času, starostí a odhodlání se skrývá za tím viditelným – tedy za produkty a službami českých podnikatelů. My v ČSOB to ale vidíme a prostřednictvím televizního spotu to ukážeme,“ popisuje Lukáš Fiala, manažer marketingu Firemního bankovnictví ČSOB.
Kampaň bude k vidění od pondělí 18. dubna v televizi, outdooru, rádiu a na internetu. Komunikována bude rovněž speciální nabídka v podobě možnosti mimořádné splátky zdarma u ČSOB Rychlého úvěru na podnikání sjednaného do 30. června.
Kreativní koncept pochází z dílny agentury DDB. O mediální plánování a nákup médií se postaraly agentury Razor a Red Media.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Další díl talk show Všechnopárty se stal nejsledovanějším pořadem
pátečního večera po 20:00 v divácké skupině starší 15 let. Úvodní
díl seriálu Sex O´Clock byl v blízkém závěsu a zároveň měl nejvíce
diváků ve skupině 15–54.
# Aktuality # Reklama # Marketing
Asociace komunikačních agentur spouští soutěž Direct Impact Czech, poprvé
je zde v roli jediného organizátora.
Souboj o Warner Bros. Discovery skončil. Poté, co Netflix ze soutěže
vycouval, získává obří mediální společnost firma Paramount SkyDance za
110 miliard dolarů.