Kamil Čermák končí v čele představenstva Economie

pátek, 29. dubna 2016, 13:19 Tisk, Lidé MediaGuru

Kamil Čermák opouští poslední firmu Zdeňka Bakaly, ve které byl ještě aktivní.

Novým předsedou představenstva mediálního domu Economia se stává dosavadní místopředseda a generální ředitel Economie Roman Latuske. Nahradí Kamila Čermáka, který s účinností k 22. dubnu rezignoval.

Na pozici místopředsedy představenstva nastupuje David Paul, ředitel společnosti BM Management spravující rodinné investice manželů Bakalových. Novým členem představenstva se stává ředitel redakcí Economie Vladimír Piskáček.

„Kvalitní nezávislý obsah je pro média stále nejdůležitějším aktivem. Neméně důležité je dnes také hledání nových příležitostí, jak oslovovat čtenáře a diváky. Roman Latuske jako předseda představenstva a Vladimír Piskáček jako nový člen představenstva jsou garantem obojího,“ uvedla za majitele mediálního domu Economia místopředsedkyně představenstva Michaela Bakala.

Vladimír Piskáček bude kromě působení v představenstvu nadále zastávat post ředitele redakcí se zodpovědností za obsah a obsahové produkty Economie.

Představenstvo společnosti je pětičlenné. Nově ho budou tvořit předseda Roman Latuske, místopředsedové Michaela Bakala a David Paul a členové Vladimír Piskáček a Mojmír Boucník.

Kamil Čermák stál v čele představenstva Economie od února roku 2014, kdy nahradil Zdeňka Bakalu. Čermák už v průběhu letošního jara skončil v Bakalově firmě BM Management, odchod z Economie je tak logickým vyústěním.

-mav-