ČSOB redesignuje svou pobočkovou síť

pátek, 14. října 2016, 07:40 Aktuality, Marketing MediaGuru

ČSOB redesignuje svou pobočkovou síť. Doposud bylo otevřeno 22 poboček v nové podobě, do konce roku by jich mělo být minimálně dalších pět. Novou podobu začala společnost testovat již před dvěma lety na pobočce v ulici Sokolovská v Praze, zároveň vychází z obslužného modelu v Era finančních centrech

Zrekonstruované pobočky přinášejí nový koncept poskytování služeb, klade důraz na příjemné prostředí, design a technologie. „Při úpravě poboček ČSOB využíváme zkušenosti z obslužného modelu pro každodenní drobný servis základních produktů a služeb používaný v Era finančních centrech, které spojujeme se zkušeností z poboček ČSOB v oblasti poradenství a prémiových služeb,“ říká Martin Vašek, výkonný ředitel útvaru Klientské služby ČSOB.

Nový model a standardy obsluhuy se promítá do členění do tří obslužných zón: Convenience zóna, Poradenská zóna pro řešení komplexních potřeb klientů v oblasti bydlení, zhodnocení úspor a ochrany majetku a života a v neposlední řadě Premium zóna pro bonitnější klienty. Klient si zde může vybrat místo, kde chce být obsloužen.

CSOB2

CSOB1

Na všech pobočkách je klientům k dispozici wi-fi síť zdarma, na LCD televizích najdou nabídku produktů a služeb a nový komunikační styl se promítá do všech marketingových materiálů. Smlouvy je možné na všech pobočkách podepisovat prostřednictvím biometrického podpisu.

-stk-