Orion cílí mezi top značky, uvádí Čokoládové studio

středa, 01. února 2017, 11:18 Aktuality, Reklama MediaGuru

Čokoládová značka Orion uvádí nový marketingový koncept v podobě čokoládového studia, kterým se chce rozšířit do prémiového segmentu s Mistrovskou edicí hořkých čokolád se 68 % kakaa. „Naše značka má dlouhou tradici a jsme na ni patřičně hrdí. Nyní ji chceme přivést mezi top značky,“ vysvětluje Stanka Růžičková, manažerka Čokoládového studia.

orion

V pražské kavárně Parlor po tři dny postavila studio, v němž mohou návštěvníci ochutnat na místě připravované čokoládové pochutiny či si je koupit na váhu. Studio klade důraz na historii a pracuje s designem Zdenka Rykra, autora loga značky ve tvaru čtyřcípé hvězdy.

orion
Každým dnem provází v Čokoládovém studiu čokolatiér Martin Pokorný.

Každý den je tematicky zaměřen na jiný druh čokolády. Zatímco 18. ledna si mohli lidé vyzkoušet čokoládové tabulky, 1. února čokoládové košíčky a 13. února, den před sv. Valentýnem, bude možné si odnést čokoládu s vyrytým osobním vzkazem, zabalenou do obalů inspirovaných původními Rykrovými návrhy.

orion2
Orion v Čokoládovém studiu připomíná i svou historii.

„Zatím nový koncept testujeme, abychom zjistili, jaký bude mít ohlas. Sbíráme zpětnou vazbu, která je doposud velmi pozitivní, a poté se rozhodneme jak dál. Pracujeme s několika scénáři, možností je například zasadit čokoládové studio do kavárny nebo do obchodního centra,“ dodává Stanka Růžičková.  

Mistrovská edice hořkých čokolád se 68 % kakaa bude dále podpořena také v televizi a místě prodeje, kde budou probíhat také ochutnávky. 

Pod konceptem je podepsána kreativní agentura Zaraguza. 

-stk-