Autor textu Kateřina Straková
TV Nova ve spolupráci s vydavatelstvím Bauer Media připravila speciál Chvilky pro tebe věnovaný Policii Modrava, který diváky provede Šumavou. Představí známá i utajená místa, která si „zahrála“ v krimi seriálu. Na pultech bude k dostání od pondělí 27. března.

„Jsem rád, že mohu čtenářům doporučit a ukázat místa, která patří k těm nejkrásnějším v České republice. Věřím, že si sem najdou cestu a objeví skryté a málo známé zákoutí této krásné krajiny. Navíc čtenářům ukážeme i místa, kde jsme se štábem natáčeli a prožili tři pracovní léta se seriálem Policie Modrava,“ říká režisér Jaroslav Soukup.

„Součástí praktického průvodce s inspirativními tipy na výlety jsou i zajímavé rozhovory, fotografie a luštění pro volný čas. Navíc čtenáři hned v úvodu naleznou kalendář akcí, díky kterému jim neunikne žádná událost, kterou mohou navštívit v průběhu sezony,“ říká Anna Suchá, ředitelka korporátní komunikace skupiny Nova.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
# Aktuality # Marketing # Lidé
Na pozici Head of Marketing ve společnosti Makro ČR přichází Dana
Bičovská.
# Aktuality # Marketing # Retail
V březnu se 15 bývalých lékáren společnosti Sanovia stává součástí
sítě Dr. Max. Téměř polovina z nich je v hlavním městě.
Jedničkou nedělního večera po 20:00 v divácké skupině starší 15 let
zůstává seriál Extraktoři před seriálem Neuer. Nová reality Asia Express
následovala, ve skupině 15–54 dosáhla ale na nejvyšší sledovanost.