O víkendu pořádá Baťa svůj první Fashion Weekend

středa, 19. dubna 2017, 07:23 Aktuality, Marketing MediaGuru

Společnost Baťa pořádá ve dnech 22. – 23. dubna v pražském kulturním centru La Fabrika svůj první Baťa Fashion Weekend. Během akce nabídne přehlídky na molu, ukázky designových návrhů bot, rozhovory se zástupci managementu Bati, známými osobnostmi či návrháři.

bata

„Baťa Fashion Weekend je ve své podstatě poctou designu a řemeslnému zpracování, které definují minulost, přítomnost a budoucnost Bati,“ dodává Thomas Archer Bata, Chief Marketing Officer Global Baťa.

Na přehlídkovém mole budou představeny nejen nové produkty, ale i designové koncepty zaměřující se na spolupráci s návrháři, jakými jsou Alberto Del Biondi a Tomasso Gallina. Součástí budou také úspěšné historické produkty Baťa ve znovuzrozené formě, která vyhovuje dnešním moderním zákazníkům.

Svou práci během víkendu ukážou rovněž mladí návrháři z Ateliéru designu oděvu a obuvi Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze Liběny Rochové, kteří se zúčastnili soutěže Baťa Young Designers Challenge 2017. Nejlepší návrhy dámské a pánské obuvi budou následně prodávány v největších prodejnách Baťa po celém světě.

Na Baťa Fashion weekendu budou přítomna také designérská studia, například Alberta del Biondi a FABLAB.

Více informací naleznete na FB nebo na stránkách společnosti Baťa.

-stk-