Bernard uvádí nový gastro formát: Bernard Bar

pátek, 12. května 2017, 13:56 Aktuality, Marketing MediaGuru

Rodinný pivovar Bernard uvádí na trh nový franchisový koncept navazující na restaurace Bernard Pub. Jedná se o menší provozovnu, pivnici Bernard Bar. „Bernard Bar je vhodný pro menší města a jako franšíza je finančně dostupný a jednodušší i pro začínající podnikatele,“ popsal na konferenci Franchise Day, která se konala 11. května v Praze, obchodní ředitel pivovaru Zdeněk Šípek s tím, že první Bernard Bar bude otevřen letos v létě v Olomouci, další se plánuje v Litvínově.

Bernard Bar nabízí tři možnosti řešení podávání pokrmů, buď jen jako samostatný bar s výběrem studených barových jídel, nebo ve verzi doplněné o tři až čtyři teplé pokrmy, případně v podobě provozovny s plně funkční kuchyní. „Koncept je založen hlavně na možnosti občerstvení formou grilu, to vše za účelem minimalizace schvalovacích procesů,“ dodal Zdeněk Šípek.

bernardbar

bernardbar_2

bernardbar_3

Interiér Bernard Baru pracuje především s přírodními materiály a světlem. Centrem prostoru je stylový bar. Součástí je i připojení WiFi, dostatek elektrických zásuvek či nabídka dětských koutků. Na vývoji konceptu pracuje Bernard s Alešem Pavlíkem ze společnosti GastroCompany, architektonický návrh je dílem Martina Hilperta. 

V současnosti již na trhu funguje koncept Bernard Pub, který je například v Praze na Andělu, Žižkově, Vinohradech, Břevnově a v rámci samostatné stavby na Stodůlkách.

-stk-