Prima rozšiřuje online, spouští Prima Nápady.cz

úterý, 23. května 2017, 10:50 Aktuality, Internet & Mobil, TV MediaGuru

Televize Prima rozšiřuje své internetové portfolio o web PrimaNápady.cz. Webové stránky navazují na hobby pořady Vychytávky Ládi Hrušky (průměrně 436 tis. diváků), Váš Prima Receptář  (průměrně 384 tis. diváků) a tištěného magazínu Prima vychytávky (prodaný náklad 51 tis.ks). Nový web má nabízet obsah z těchto pořadů. Web se bude věnovat oblastem, jako jsou dílna a hobby, zahrada, dům a byt, domácí zvířata či DIY návody.

„Hobby pořady televize Prima dlouhodobě patří mezi divácky oblíbené, což jen potvrzuje úspěch tištěného magazínu Prima vychytávky. Proto jsme se při navrhování webu inspirovali právě touto oblastí. Naším cílem je nabídnout klientům z této oblasti ucelené obchodní balíčky, a zároveň díky video obsahu zatraktivnit obsah čtenářům. Stavíme na divácky oblíbených osobnostech, jako je Láďa Hruška či Václav Postránecký, ale budeme vyhledávat i nové tváře, které zatím nejsou na obrazovkách,“ říká Daniel Grunt, ředitel nových médií FTV Prima.

prima-napady2

Prvními z nich, kteří budou návštěvníkům webu Prima nápady.cz pravidelně nabízet video obsah, jsou kutilové Pavel Zeman a Tomáš Krásenský. Oba se v minulosti dostali do povědomí veřejnosti prostřednictvím projektu Českykutil.cz.

Web Prima nápady.cz přinese také nové reklamní formáty, jako je například Fluid Bottom Page 1950x2650 px, Super Size Ad 500x1000 px nebo Bottom 1950x500 px.

Stávající stránky Prima Living.cz, které se orientovaly na oblast bydlení a zahrady, se budou více orientovat na design, trendy v interiérech a obecně bydlení ve městech.

-mav-