CNC zavádí dynamické PR články idvertorial

pátek, 02. června 2017, 13:51 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Od června 2017 začal mediální dům Czech News Center (CNC) nabízet zadavatelům nový typ inzertního komunikačního nástroje, který postupně nahradí doposud používanou tradiční formu statických PR článků v internetových titulech, které provozuje.

Ze statického PR článku umísťovaného na pevnou pozici v redakčním obsahu se díky systému Idvert stane dynamicky řízený obsah, umožňující zadavateli obměnu sdělení v závislosti na jeho účinnosti a potřebě. Vztahuje se i na galerie fotografií i možnost vložení videa, Kvalita sdělení by měla být srovnatelná s obsahem, který se objevuje na sociálních sítích.

On-line systém umožňující zadávání a správu kampaní byl vyvinut společností idvert.cz a kromě nového komunikačního nástroje se mediálnímu trhu představí i nový termín pro tento formát komunikace. „Rozhodli jsme se pro název idvertorial, který vystihuje formu i obsah tohoto typu sdělení v on-line prostředí, a navíc logicky navazuje na advertorial, běžně používaný termín pro placený redakční obsah,“ sdělil Radek Pálka, Business development director společnosti idvert.cz.

czech-news-center

-mav-