Do čela marketingu Alberta přichází Kateřina Harris

čtvrtek, 22. června 2017, 11:30 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Oddělení marketingu v obchodním řetězci Albert nově vede Kateřina Harris. Ve své pozici střídá Kateřinu Modrou. Zodpovědná bude za rozvoj značky Albert na českém trhu, in-store a lokální marketing v obchodech a také za marketingovou komunikaci v tradičních i nových médiích včetně sociálních sítí.

Před svým příchodem do obchodního řetězce Albert vedla Kateřina Harris pět let marketingové oddělení likérky Stock Plzeň – Božkov. Předtím působila ve společnosti Mars, kde se z počátku starala o portfolio značek firmy, později byla zodpovědná za oblast inovací v segmentu krmiv pro domácí zvířata na středoevropském trhu. V roce 2006 se pak stala marketingovou ředitelkou pro odvětví cukrovinek a hotových jídel. Kariéru začala v roce 1997 ve společnosti Opavia-LU (Danone), kde působila jako brand manažerka pro český a slovenský trh.

„Ráda bych se při našich aktivitách zaměřila na zdravý životní styl a podpořila vnímání obchodů Albert jako dobrého a odpovědného souseda ve všech lokalitách, kde působí,“ popisuje své plány Kateřina Harris.

-stk-