Regal Burger plánuje expanzi, vstupuje na Fundlift

středa, 07. června 2017, 07:00 Aktuality, Marketing MediaGuru

Původem slovenská síť fast-casual restaurací nabízející burgery Regal Burger, jež v současnosti na českém trhu provozuje již dvě své pobočky, plánuje v budoucnu rozsáhlou expanzi.

regalburger

Jejím cílem je expandovat do celého regionu střední a východní Evropy, zahrnující Českou republiku, Slovensko, Polsko, Maďarsko a Rakousko, kde je potencionální počet poboček odhadován až na 120. 

V současnosti vstoupila společnost na investiční platformu Fundlift, kde nyní poptává financování formou emise 2,5letých dluhopisů ve výši pět milionů korun s úrokovou sazbou 6 % a výplatou úrokových plateb pololetně. Získané peníze chce investovat do vybudování dvou provozoven v Praze a jedné pobočky v Bratislavě.

„Gastronomické odvětví se přesouvá ze standardizovaných fast-foodů na nové inovativní koncepty, které jsou zaměřeny na zdraví, inovaci, kvalitu, bio atd. Regal Burger kombinuje všechny tyto trendy a jako značka získává popularitu na Slovensku i v Čechách. Máme velkou chuť růst a věříme, že investoři z Fundliftu nám k růstu pomohou“ uvedl Jozef Bardík, spoluzakladatel Regal Burger.

„Za projektem Regal Burger stojí mimořádně silný tým investorů a manažerů, kteří vybudovali jedinečný koncept v rostoucím segmentu na trhu. Díky ambicím tohoto týmu, pozici Regal Burgeru na trhu a tomu, že stávající pobočky již generují pozitivní cash-flow, věříme, že Regal Burger má obrovský růstový potenciál.“ uvedl CEO Fundliftu Radek Musil.

Model, který společnost Regal Burger vybudovala, umožňuje rychlou duplikaci konceptu a jeho expanzi nejen na zahraniční trhy, ale i do jiných produktových segmentů, např. pekařství, kavárny, zdravá výživa atd.

-stk-