Za Monetu bude od července mluvit Jakub Švestka

čtvrtek, 29. června 2017, 12:05 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Novým PR manažerem a tiskovým mluvčím Moneta Money Bank se od července stává Jakub Švestka. Jeho hlavní odpovědností bude vést veškeré aktivity spojené s externí komunikací banky zahrnující mimo jiné vztahy s médii a sociální média. Střídá dosavadní mluvčí Lucii Leixnerovou, která odchází na mateřskou dovolenou.

Jakub Švestka
Jakub Švestka

Jakub Švestka přichází do banky s desetiletou zkušeností v oblasti korporátní a produktové komunikace. Poslední tři roky strávil ve společnosti Philip Morris ČR, kde se věnoval převážně externí a interní komunikaci. Dříve pracoval na pozici PR manažera pro Česko a Slovensko u provozovatele a distributora placených televizních stanic Chello Central Europe (dnes AMC Networks). Zde se podílel například na kampani El Clásico, která získala cenu pro nejlepší evropský PR projekt European Excellence Awards a druhé místo v soutěži Česká cena za PR. Působil také jako specialista komunikace pro Česko a Slovensko u výrobce elektroniky LG Electronics. Kariéru odstartoval v agentuře Pleon Impact.

Je absolventem bakalářského oboru žurnalistika na Univerzitě Karlově v Praze a magisterského oboru marketingové komunikace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

-stk-