Nova už promuje novou řadu Policie Modrava

pondělí, 31. července 2017, 06:50 TV MediaGuru

Druhá řada Policie Modrava se objeví v podzimním vysílání TV Nova, odhaluje kampaň.

Televize Nova spustila reklamní kampaň pro svůj důležitý podzimní pořad, druhou řadu seriálu Policie Modrava. V kampani prozrazuje, že seriál z šumavského prostředí umístí stejně jako první řadu do nedělního prime-time od 20:20. První díl odvysílá v neděli 27. srpna.

Nové díly Policie Modrava jsou jedním z nejočekávanějších programových novinek televize Nova v letošním podzimním vysílání. Nova svůj podzimní program představí oficiálně v úterý odpoledne.

První řadu Policie Modrava odvysílala Nova na jaře roku 2015. Seriál, přinášející příběhy s detektivní zápletkou z šumavského prostředí, se stal diváckým hitem. První řadu v průměru sledovalo 2,3 mil. diváků nad 15 let při podílu 53 %. V mladší divácké skupině 15-54 dosáhl seriálu podílu ve výši 41,5 %. První řada měla šestnáct dílů, vysílala se od konce února do začátku června 2015.

Nova krátce po skončení první řady oznámila, že začala pracovat na pokračování seriálu. Do hlavní role opět obsadila Soňu Norisovou. Druhá řada se začala natáčet v loňském červnu.

-mav-