Do čela marketingu AAA Auto přichází Daniel Šturm

čtvrtek, 24. srpna 2017, 09:20 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Pozice ředitele marketingu skupiny AAA Auto se ujal Daniel Šturm. Ve své funkci bude odpovídat za kompletní marketingovou a reklamní strategii firmy v Česku, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Zaměří se přitom na posílení pokračující mezinárodní expanze firmy, ale také růst značky zánovních vozů Mototechna. Na pozici šéfa marketingu největšího prodejce ojetých vozů v České republice Daniel Šturm nahradil Jana Dobiáše, který odešel do marketingu Fortuny.

Daniel Šturm
Daniel Šturm

Daniel Šturm má letité zkušenosti v mezinárodních strukturách firem. Před svým nástupem do AAA Auto zastával Šturm řadu vedoucích pozic v marketingu a obchodě. Působil jako ředitel marketingu České spořitelny, posléze řídil marketing společnosti Home Credit v České republice a na Slovensku. Pracoval také na řídících pozicích ve společnostech Stratosféra a Inzertmedia.

„Přicházím do společnosti s cílem podpořit další mezinárodní expanzi, dát značce Mototechna výraznou pozici největšího prodejce v segmentu zánovních vozů a hlavně udržet a zvýšit růst z minulých let,“ uvedl ke svému jmenování Daniel Šturm.

Společnost AAA Auto letos oslavuje 25 výročí svého vzniku. Ročně prodá přes 70 tisíc ojetých vozů a během září se chystá přivítat svého dvoumiliontého zákazníka.

-stk-