Autor textu Martina Vojtěchovská
Magazín Můj svět vydavatelství Bauer Media dosahuje za první rok existence průměrného prodaného nákladu ve výši 60 tisíc kusů. Bauer Media nový ženský titul uváděla loni 16. srpna. V ženském segmentu vydavatelství tak doplnil týdeníky Tina, Chvilka pro tebe a Claudia o časopis pro ženy s měsíční periodicitou.
Koncept emotivně laděných příběhů s komentáři odborníků a obsáhlé servisní části se podle vydavatelství ukázal jako dobrá volba. „Když jsme Můj svět uváděli na trh, říkali jsme, že chceme oslovit ženy, které nezapomněly číst,“ říká publisherka Markéta Vavřinová. „Mám velkou radost, že se naše očekávání naplnila a Můj svět si za pouhý rok našel pravidelné čtenářky," dodává.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
# Aktuality # TV & video # Audio
Ministerstvo kultury připravuje návrh na změnu financování médií
veřejné služby „za zavřenými dveřmi“. Zástupci České televize a Českého rozhlasu ale požadují otevřenější a včasnější zapojení.
Streamingová platforma Netflix rozšiřuje svou nabídku o další sportovní
přenosy, které budou dostupné českým divákům během nadcházejících
jarních měsíců.
Společnost mBank si na mediální plánování a nákup vybrala skupinu Dentsu, nákup offline médií, včetně televize, outdooru a dalších tradičních formátů zajišťuje agentura Carat. Součástí kooperace jsou také digitální kampaně s využitím pokročilého datového cílení a rovněž performance kampaně zaměřené na optimalizaci výkonnostních kanálů. Hlavním cílem společných aktivit je další posílení pozice mBank na trhu prostřednictvím moderních přístupů k nákupu médií a jejich vzájemného propojení. „Spolupráce s mBank je pro nás velkou příležitostí pracovat pro progresivní značku, která klade důraz na klientskou zkušenost. Naším úkolem je zajistit, aby komunikace mBank byla maximálně efektivní napříč všemi kanály – od budování povědomí o značce až po precizní výkon v digitálním prostředí,“ uvádí Martin Hanzal, výkonný ředitel agentury Carat. Společné aktivity byly zahájeny v lednu 2026. „Naším dlouhodobým cílem je systematický růst značky i základny klientů kteří aktivně využívají naše produkty a služby. Věříme, že spoluprací s Dentsu navážeme na pevné základy a budeme je dále úspěšně rozvíjet skrze efektivní mediální strategii zaměřenou na posilování značky i na oslovování nových klientů, “ dodává Tereza Froňková, marketingová ředitelka mBank pro Česko a Slovenskou republiku.