Novým tiskovým mluvčím ČSOB je Patrik Madle

středa, 30. srpna 2017, 10:15 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Pozici tiskového mluvčího ČSOB bude od září zastávat Patrik Madle. Nahradí tak Pavlu Hávovou, která odchází na mateřskou dovolenou. Patrik Madle bude mít na starosti především externí komunikaci banky a s ní spojené projekty.

Do týmu Externí komunikace nastoupila také Michaela Průchová, jejíž agendou budou specifické projekty skupiny ČSOB a rovněž komunikace dceřiných společností. Ve funkci nahrazuje Lenku Vosátkovou.

Patrik Madle
Patrik Madle

Patrik Madle má více než osm let zkušeností v oblasti marketingu a komunikace. Ve skupině ČSOB pracuje na různých marketingových pozicích od roku 2014, na pozici tiskového mluvčího přichází z týmu Marketingové komunikace. Vystudoval Vyšší odbornou školu umění a reklamy, poté pokračoval na Vysoké škole cestovního ruchu, hotelnictví a lázeňství a titul MBA z marketingu a médií získal na pražském Business Institutu.

Michaela Průchová
Michaela Průchová

Michaela Průchová do ČSOB přichází po pěti letech strávených v agentuře Grayling, kde vedla korporátní tým. Předtím působila v pražské agentuře Best Communications. Michaela vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze.

-stk-