Uber spouští v ČR první integrovanou kampaň

pondělí, 28. srpna 2017, 14:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Společnost Uber spouští 28. srpna svou první integrovanou kampaň v regionu střední a východní Evropy, která bude k vidění v outdooru a na internetu. 

Pro Prahu a Bratislavu, kde Uber na českém území funguje, vzniklo 14 originálních kreativ. „Kreativa kampaně je postavena na hře se slovy Uber a situacích, které vystihují, kdy člověk může Uber využít,“ přibližuje Václav Petr, marketingový manažer ze společnosti Uber.

ubernardyn

uberodina

Kampaň se inspirovala francouzským konceptem, pod nímž je podepsána agentura Marcel. Na lokalizované verzi pro české a slovenské prostředí se podílel kreativec Miloš Kočí. Na vizuálech, které se objeví na CLV, bigboardech, v autobusech či metru, jsou nafoceni reální zákazníci.

Součástí kampaně bude také aktivita na sociálních sítích, Facebook, YouTube a Instagram. Na všech vizuálech je upozornění na soutěž #KamToBude, která má přimět současné i budoucí uživatele k aktivitě. „Chceme, aby se cestující vyfotili v zajímavé nebo vtipné situaci, přidali hashtag a my jim k fotce vytvoříme titulek, tzv. ‚claim‘. Tři šťastní, které na konci vylosujeme, získají jízdy s Uberem na měsíc zdarma. Nejkreativnější výtvor získá cenu,“ říká k soutěži David Krátký, marketingový specialista ze společnosti Uber.

Produkci kampaně zajistila společnost Bypass. Fotografie vytvořil Matěj Konečný. Mediální plánování a nákup médií má na českém trhu na starosti agentura OMD, na slovenském Unicorn.

-stk-