Birell podpoří kampaní novinky Botanicals

pátek, 01. září 2017, 12:00 Aktuality, Marketing, Reklama MediaGuru

Značka Birell vstupuje do nového segmentu nealkoholických nápojů, do svého portfolia přidává novinku kombinující chuť nealkoholického piva s aromatem vybraných bylin. Pod názvem Birell Botanicals uvede varianty: Bezový květ s tymiánem a citronem a Zelený čaj s jasmínem a bergamotem. Podpoří je nadlinkovou i podlinkovou kampaní.

Birell Botanicals je určen aktivním lidem s orientací na zdravý životní styl a kvalitní prémiové výrobky. „Zatím každá inovace od Birellu přinesla značce objemový růst a nové spotřebitele,“ říká Veronika Hořáková, manažerka značky Birell.

birellbotanicals_1

Obě novinky se prodávají v 400ml plechovce v široké distribuci on- i off-trade. V jejich designu je kladen důraz na přírodní ingredience a motiv postupně se rozvíjející chuti.

Od 4. září je na českém trhu, o den později i na Slovensku podpoří nadlinková i podlinková kampaň. K vidění bude v televizi, doplní ji komunikace v místě prodeje a ochutnávková roadshow. Ke komunikaci budou přizváni i vybraní ambasadoři a blogeři.

Na přípravě Birell Botanicals se podílelo více agentur. O kreativně zpracovaný design se postarala agentura LineArt Group, TV spot vytvořila agentura Fallon Prague ve spolupráci s produkčním studiem Savage. „Televizní spot jsme natáčeli unikátním způsobem, kdy agentura Savage v ateliérech v Letňanech postavila z kulis celý svět Birell Botanicals,“ komentuje jednu ze složek kampaně Veronika Hořáková.

-stk-