CrossCafe spustí na podzim první drive kavárnu

čtvrtek, 07. září 2017, 11:00 Aktuality, Marketing MediaGuru

Kavárenský řetězec CrossCafe v říjnu otevře v Hradci Králové první pobočku svého drive konceptu, v němž nabídne kávu s sebou projíždějícím řidičům.

Luboš Martínek
Luboš Martínek

„Na českých silnicích působí v dnešní době několik značek se svými drive konceptem. Jsou to převážně fast food řetězce, které nabízejí primárně jídlo. Lidé v ČR jsou již zvyklí nakoupit si jídlo a pití bez nutnosti vystoupit z auta. Čistě kavárenský drive zatím v Čechách nemáme.  Káva k cestování patří, a tak jsme se po loňských investicích do perfektní přípravy kávy rozhodli nabídnout ji řidičům a řidičkám,“ vysvětluje rozhodnutí vstupu do drive konceptu ředitel CrossCafe Luboš Martínek. 

Nový koncept bude komunikován v lokálních médiích, především v rádiu, prostřednictvím navigační reklamy a také v kavárnách v Hradci Králové a Pardubicích.

U jedné lokality však řetězec CrossCafe se svým drive konceptem zůstat nehodlá. V plánu je jeho rozšíření i na jiná místa. „Vidíme v tom značný potenciál,“ prozradil Luboš Martínek.

CrossCafe v současné době provozuje 20 kaváren v Praze, Plzni, Hradci Králové, Havířově, Olomouci, Liberci a nejnověji také v Pardubicích.

-stk-