Heureka.cz promuje profilaci "nákupního rádce"

neděle, 17. září 2017, 09:31 Aktuality, Reklama MediaGuru

Heureka.cz uvedla novou kampaň na podporu positioningu „nákupního rádce“. „Kampaň zábavnou formou zdůrazňuje, proč by měli lidé své nákupy začínat přímo na Heurece a zapojit ji tak do celého nákupního procesu, nejen do fáze porovnání cen. Najdou u nás totiž největší počet recenzí přímo od zákazníků. Každý den jich na Heurece přibude dva a půl tisíce, a jsou vždy nezávislé a upřímné. Zároveň máme zdaleka nejširší portfolio produktů,“ říká ke kampani Marek Dobrý, brand manažer Heureka.cz.

„Motivovat zákazníky k tomu, aby šli na Heureku už v počátku, kdy o nákupu teprve uvažují, je jednou z našich aktuálních priorit. Pracujeme na lepším vyhledávání, nabízíme unikátní obsah, který vytváří sama komunita lidí nakupujících online,“ dodává Marek Dobrý.

Kampaň bude k vidění v televizi, do které se Heureka.cz vrací po třech letech, a také na internetu. Televizní spot bude nasazen na stanicích skupin Prima, Barrandov a Óčko. V online prostředí se objeví na YouTube, Facebooku a na zpravodajských serverech.

Kreativní koncept kampaně vznikl v dílně agentury Saatchi & Saatchi. Produkci zajistila společnost Adwood. Režie se ujal Daniel Růžička. O mediální plánování a nákup médií se stará agentura PHD.

-stk-