Modré z nebe redesignuje, uvádí impulzní formát

středa, 13. září 2017, 11:07 Aktuality, Marketing, Reklama MediaGuru

Značka čokoládových pralinek Modré z nebe, jež byla založena v roce 2001, mění svůj vzhled i složení bonboniér. Spolu s tím v září na trh uvádí i nový impulzní formát. Změny podpoří kampaň s mottem „Vždycky je někdo, komu je radost udělat radost“. K vidění bude od 18. září v televizi, outdooru, na internetu a v místě prodeje, kde ji doplní i sampling.

„Novým designem našich bonboniér chceme zacílit na širší skupinu spotřebitelů. Oživujeme základní hodnoty značky a představujeme ji jako dobrou volbu pro každou příležitost. Nechali jsme zákazníky hlasovat o nejoblíbenější pralinku z naší bonboniéry a dle toho jsme upravili složení balení. Věříme, že si nyní z naší nabídky vybere opravdu každý,“ říká Monika Trnková, manažerka značky Modré z nebe.

Změna designu obalu Modré z nebe
Změna designu obalu Modré z nebe

Nový design značky klade důraz na čistotu, abstrakci a minimalismus. Ve vnitřní části bonboniér došlo k odstranění přední fólie, na vnitřní mikrovložku byly umístěny příběhy vybraných bonbonů. Cílem je nejen zaujmout i mladší zákazníky, ale také rozšířit paletu příležitostí, kdy pralinky koupit. „Chceme, aby si naše pralinky lidé nekupovali jen při tradičních oslavách narozenin a svátků, ale také při příležitostech, jako je Valentýn, Den matek anebo prostě jen tak pro radost. Obliba těchto svátků v posledních letech narůstá,“ doplnila Monika Trnková.

Nový impulzní formát Modré z nebe
Nový impulzní formát Modré z nebe

Nově přichází Modré z nebe také s menším, tzv. impulzním formátem, kterým chce oslovit ty, kteří si pralinky kupují pro sebe. Malé bonboniéry, jejichž kategorie dlouhodobě roste, budou v nabídce ve dvou variantách – Modré z nebe Variace košíčků a Modré z nebe Čokoládová fantazie.

modreznebe

Pod novým designem je podepsáno studio Butterflies & Hurricanes. Kampaň připravil František Bumbálek z agentury Second Head.

-stk-