Autor textu MediaGuru
Televize Nova potvrdila, že do vysílání v příštím roce připravuje
novou řadu show SuperStar.
Televizní stanice skupiny CME, česká Nova a slovenská Markíza, připravují do vysílání další řadu pěvecké reality show SuperStar. Ve vysílání se má objevit v příštím roce. Televizní stanice už zahájily castingy, zájemci se můžou hlásit na webových stránkách zde.
Pořad, který je založen na hledání pěveckých talentů, vidělo od svého prvního uvedení na obrazovky celosvětově 460 miliónů lidí. Pořad se už vysílal v desítkách zemí.
Nova naposledy SuperStar vysílala na podzim roku 2015. Tuto řadu sledovalo v průměru 850 tisíc diváků starších 15 let (podíl 24 %), v divácké skupině 15-54 představoval podíl na sledovanosti 28 %.
Formát pěvecké reality show zastupuje v posledních sezónách na obrazovkách televize Nova pořad Tvoje tvář má známý hlas. Nova aktuálně vysílá čtvrtou řadu pořadu, který se řadí k nejsledovanějším formátům na této komerční televizi.
-mav-
Autor textu MediaGuru
V programu Joj Krimi se objeví i český seriál Polda. Zdroj: FTV Prima
Hudební Ceny Anděl Coca Cola 2025 odvysílá v přímém přenosu 11. dubna
ČT1, večerem provedou Libor Bouček a Martin Mikyska.
Amazon Prime Video zavádí pro registrované uživatele možnost nákupu a zapůjčení filmů za zvýhodněných podmínek, přičemž v rámci
zaváděcí akce do 15. března nabízí vypůjčení jakéhokoli titulu
z rozšířené knihovny za jednotnou cenu 19 korun.