Unipetrol připomíná kampaní svou podporu Ústecku

středa, 27. září 2017, 11:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Petrochemická společnost Unipetrol odstartovala v Ústeckém kraji marketingovou kampaň, prostřednictvím které chce poukázat na svou dlouhodobou podporu regionu. Kampaň, jež využívá obrandovanou tramvaj, billboardy, CLV i online komunikaci, chce přiblížit místním obyvatelům aktivity společnosti.

„Tramvaj a reklamy mají lidem připomenout, že Unipetrol je dobrým sousedem, který se stará o zlepšování životního prostředí a rozvoj celého regionu. Chceme lidem Unipetrol přiblížit a ukázat ho v dobrém světle, protože kromě své výroby se zabývá také velkým množstvím aktivit, které jsou pro místní obyvatele prospěšné. Málokdo o nich však ví,“ vysvětluje ředitelka marketingu Unipetrolu Aleksandra Skalska.

Všechny reklamní nosiče jsou vytvořeny v pěti odlišných motivech, z nichž každý představuje jednu z oblastí, ve kterých se Unipetrol dlouhodobě angažuje. „První z nich se soustředí na ochranu životního prostředí, další na podporu místního hokejového klubu HC Verva Litvínov a finanční podporu dětských domovů i neziskových organizací. Zbylé dva motivy tvoří podpora vzdělávání a informace, že Unipetrol je se svými 4 500 pracovníky, z nichž polovina pracuje v Litvínově, významným zaměstnavatelem v kraji,“ dodává Aleksandra Skalska. V rámci vzdělávání se Unipetrol zaměřuje na popularizace studia chemie, studenty vysokých a středních škol podporuje prostřednictvím své nadace.

Pod kampaní je podepsána agentura Scholz & Friends.

-stk-