Vraný přechází z Googlu do e-shopu Notino

pondělí, 25. září 2017, 11:00 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Ve vedení e-shopu s kosmetikou Notino vzniká od 1. října 2017 nová funkce komerčního ředitele, do které nastupuje Jan Vraný. Přechází z české pobočky společnosti Google a bude zodpovědný za obchod, marketing, služby pro zákazníky a prodejní síť firmy Notino na všech 19 trzích. Ve své funkci zastřeší i pozici marketingového ředitele, kterou donedávna zastávala Gabriela Lungu.

Jan Vraný

Jan Vraný

„V poslední době jsme velmi rychle expandovali, zahájili jsme aktivity v Nizozemsku, Belgii a Chorvatsku a dále prohlubujeme přímou spolupráci s největšími globálními značkami v sektoru parfémů a kosmetiky. Abychom uspěli, potřebujeme dále posílit management o lidi se zkušenostmi z nejvyšších pater světového businessu, kteří pomohou Notino provést další fází růstu,“ uvedl Michal Zámec, zakladatel a výkonný ředitel společnosti Notino.

Jan Vraný pracoval téměř čtyři roky jako obchodní ředitel českého Googlu, kde se zaměřoval především na podporu expanze českých firem na zahraniční trhy. Předtím působil čtyři a půl roku v poradenské společnosti McKinsey, odkud odcházel z pozice juniorního partnera, dále v londýnské pobočce investiční banky Morgan Stanley, české Raiffeisenbank a středoevropské centrále Procter&Gamble.

-mav-