Bonami spouští svou první imageovou kampaň

středa, 18. října 2017, 07:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Internetový obchod s nábytkem a bytovými doplňky chce posílit povědomí o značce.

Internetový obchod s nábytkem a bytovými doplňky Bonami spustil tento týden první imageovou kampaň. Jejím cílem je posílení povědomí o značce a upevnění vedoucí pozice na trhu ve svém segmentu.

„Přestože náš roční obrat dosahuje k 750 milionům korun, znalost značky se pohybuje jen okolo dvou procent. Zákazníci, kteří k nám přijdou z výkonnostních kanálů, si často neuvědomují, kde nakoupili. Měníme proto komunikační koncept a na posílení brand awareness se teď více zaměříme,“ vysvětluje Tereza Kučerová, marketingová ředitelka Bonami.

V kampani s claimem „Krásné věci jsou u nás doma“ se Bonami prezentuje jako prodejce designového nábytku, který lze na pár kliknutí koupit online. Součástí kampaně jsou tři 20s spoty, displejová reklama včetně rich media formátů.

Realizaci kampaně má na starost agentura Nydrle, která na novém komunikačním konceptu Bonami pracovala od letošního léta. Mediální strategii zajišťuje výkonnostní mediální agentura Red Media, spoty natočilo produkční studio Cartel. Všechny tři agentury jsou členy komunikační skupiny Kindred Group.

-stk-