Autor textu MediaGuru
Jan Sůra a Jan Šindelář, zakladatelé webu Zdopravy.cz, navázali
spolupráci s VLM.
Mediální skupina Vltava Labe Media (VLM) navázala spolupráci s novináři Janem Sůrou a Janem Šindelářem, kteří v létě spustili ekonomický web Zdopravy.cz. Podle šéfredaktora Pražského deníku a centrální redakce Deníku Tomáše Skřivánka probíhá spolupráce na placené bázi. "Jan Sůra a Jan Šindelář pro nás připravují články z odvětví dopravy, souběžně se pak publikují u nás i na webu Zdopravy.cz. Nebo využíváme i některé jejich texty, které publikují na svém webu," popisuje Skřivánek.
V Deníku nejde o jediné personální novinky. Do redakce Pražského deníku přišel z Blesku Marcel Mihalik, na starost má pražskou politiku. S Deníkem spolupracuje také Denisa Holajová. Věnuje se zejména segmentu realit a developmentu.
Pražská redakce se aktuálně propojuje s centrální redakcí Deníku. Fakticky tak zajišťuje přípravu obsahu pro Pražský deník a také pro celostátní strany všech regionálních mutací Deníku.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Česká televize zařadí do letošního vánočního vysílání pohádku
Poslední sudička, která vzniká v českém znakovém jazyce s dabingem pro
slyšící diváky.
# Aktuality # Marketing # Retail
Košík.cz zapojil do komunikace kuchaře Romana Stašu. Připraví recepty
i soutěž o privátní vaření.
Nejsledovanějším pořadem pondělního večera po 20:00 zůstává
v divácké skupině starší 15 let seriál Případy mimořádné Marty.
Následuje Most!, který má zároveň nejvíce diváků ve skupině 15–54.