Jan Suchý nastoupil od října do agentury MEC

pondělí, 16. října 2017, 11:30 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Jan Suchý se vrací do prostředí mediální agentury, je novým business unit direktorem MEC.

Jan Suchý, foto: MEC Czech

Jan Suchý, foto: MEC Czech

MEC Česká republika, která se od ledna 2018 mění na Wavemaker Česká republika, jmenovala od začátku října Jana Suchého na pozici business unit director. Reportovat bude Ondřeji Šimůnkovi, managing directorovi MEC pro Českou republiku. „Role Jana Suchého v rámci agentury jsou jasně definované jeho působením v managementu společnosti a vedením našeho významného klienta Vodafone,“ uvedl Šimůnek.

Jan Suchý působil sedm let v agentuře OMD, poté odešel do nově vzniklé digitální agentury Magnas Media. Po roce pak spoluzaložil výkonovou agenturu Magnas Performance. Dva roky pracoval na straně klienta, O2 Czech Republic, jako media manažer. Po čtyřech letech se vrátil zpátky do mediální agentury.

„Dívám se na mediální plánování jako celek, zajímá mě přínos jednotlivých komunikačních kanálu k finálnímu KPI, ať už se jedná o značku nebo prodeje. Vždy jsem usiloval o to, aby vztah agentura – klient nebyl pouze o servisní jednotce a zadavateli, ale byl partnerským vztahem postaveným na vzájemné důvěře,“ uvedl Jan Suchý.

-mav-