Jobs.cz jde do finále kampaně, pan „Ju?“ odchází

čtvrtek, 12. října 2017, 07:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Po dvou letech Jobs.cz nasazuje finální část své kampaně s panem Ju?.

Pracovní portál Jobs.cz společnosti LMC nasazuje finální část své kampaně, v níž hlavní hrdina pan Ju?, v podání herce Pavla Jecelína, končí. Po dvou letech „rýpání“ do zaměstnanců zjistil, že ani jeho role mu už nedává smysl, a tak odchází z natáčení. Do „víceméně spokojených“ si v závěru naposledy ironicky rýpne: „Nebaví vás práce? Tak do ní zítra běžte znovu!“

Kampaň běžela nejen v televizi a na internetu, ale také v outdooru. „Za rok a půl jsme s ,panem Ju?' vytvořili přes padesát videokreativ napříč třemi produkty LMC. Využili jsme známosti hlavního hrdiny a jeho typickým stylem dokázali do lidí šťouchat v tématu zbytečného dojíždění nebo neustálého odkládání vzdělávání,“ rekapituluje kampaň marketingový manažer společnosti LMC Dominik Zosinčuk. 

„Pro Jobs.cz jsme pomohli lidem uvědomit si, že dává smysl hledat práci, kterou budou milovat. U Práce za rohem jsme lidem ukázali, že je zbytečné trávit hodiny na cestě do práce a získali přes 400 000 uživatelů aplikace. U Seduo.cz jsme pak Čechům ukázali, že vzdělávání nemusí být nudné, složité a drahé a získali 100 000 nových ,studentů’,“ dodává Zosinčuk.

Kreativní koncept kampaně je opět dílem agentury Outbreak. Pod scénářem a textem je podepsán Jakub Smoljak. Spoty režíroval Jan Látal v produkci MasterFilm.

-stk-