KB představila nový koncept pobočky pro mladé

pátek, 6. října 2017, 15:00 Aktuality, Retail MediaGuru

Komerční banka uvedla nový koncept studentské pobočky, která cílí na mladé lidi.

Komerční banka uvedla nový koncept studentské pobočky, která cílí na mladé lidi. Pod názvem KB Port Brno ji otevřela v moravské metropoli na náměstí Svobody.

„Hlavním smyslem pobočky je, aby se u nás mladí lidé cítili příjemně a našli zde místo, které jim vždy pomůže a poradí při vstupu do samostatného života, nejenom toho finančního. Proto jsme také pro KB Port Brno zvolili heslo – Začněte svoji cestu s námi,“ uvedl Leoš Souček, zástupce výkonného ředitele pro komunikaci a marketing KB.

Prostředí pobočky klade důraz na uvolněnou atmosféru. Obsluha je mladým zákazníkům věkově blízká. Interiér je inspirován motivem cestování, které je u mladých oblíbené. Ukazuje dráhu životem prostřednictvím velkých měst. Brno symbolizuje základní bankovní služby a produkty – účet, pojištění, internetové a mobilní bankovnictví apod. Londýn je místem, které pomáhám se splněním snů – vlastní bydlení, spoření, investice. S New Yorkem je spojeno odhodlání jít do něčeho nového a neznámého, tedy podnikání.

Součástí nabídky jsou i nové technologie, například mobilní bankovnictví s možností přihlásit se a potvrzovat transakce otiskem prstu, platba mobilem nebo ovládání účtu přes Apple Watch. K  bezplatnému studentskému účtu G2.2 mohou navíc získat finanční bonus 700 Kč.

„Víme, že jedna pobočka by pro všechny naše mladé klienty nestačila. Proto považujeme KB Port Brno za naší ,laboratoř‘, kde budeme testovat přístup k mladým klientům. To nejlepší chceme samozřejmě uplatnit v rámci celé KB,“ doplnil Leoš Souček.

-stk-