Pavlína Wolfová přichází do Vltava Labe Media

úterý, 31. října 2017, 12:40 Aktuality, Tisk, Lidé, MediaGuru

Ve vydavatelství VLM se bude Pavlína Wolfová starat o rozvoj značek Story, Týdeník Květy, National Geographic a všech televizních magazínů.

Pavlína Wolfová, foto: VLM

Pavlína Wolfová, foto: VLM

Na pozici produktové manažerky přichází do vydavatelství Vltava Labe Media novinářka Pavlína Wolfová. Bude se starat o rozvoj značek Story, Týdeník Květy, National Geographic a všech televizních magazínů. Druhou část časopiseckého portfolia bude mít na starost současná šéfredaktorka časopisu Kondice Lucie Frydecká, která na této pozici i nadále zůstává. Wolfová s Frydeckou budou mít v gesci budování značek časopisů včetně plánování redakčního obsahu, realizaci speciálů i nové projekty vázající se na danou značku.

Lucie Frydecká, foto: VLM

Lucie Frydecká, foto: VLM

Mirka Zlatníková jako ředitelka rozvoje bude mít na starosti nově vzniklé centrum kvalitní žurnalistiky a rozvoj portfolia časopisů.

Mirka Zlatníková, foto: VLM

Mirka Zlatníková, foto: VLM

Pavlína Wolfová během studií pracovala v Lidových novinách a v České televizi. Jako reportérka působila v Instinktu, Proč ne? a v Magazínu Víkend. V Reflexu a v Marie Claire zastávala pozici zástupkyně šéfredaktora. Na TV Nova moderovala talkshow Áčko a pracovala jako reportérka v publicistickém pořadu Na vlastní oči. Pro ČRo Radiožurnálpřipravovala rozhovory do pořadů Nad věcí a Děti vám to řeknou. Do VLM přichází z časopisu Týden.

Lucie Frydecká během studia žurnalistiky na UK začala pracovat v reportérském oddělení MF Dnes, kde měla na starosti zdravotnictví, školství a sociální témata. Poté se zaměřila na zdraví a medicínu, a to v rámci týdenní přílohy Zdraví stejného deníku. Spolu s Mirkou Zlatníkovou a Patricií Honslovou stála u zrodu Kondice, prvního lifestylového časopisu o zdravém životním stylu. Kondici vede od roku 2011. Připravovala také speciály vydavatelství VLM – jako například Jóga, 250 receptů pro gurmány, kteří chtějí zhubnout, nebo Vlasta Anti-age. Nyní bude mít na starosti tituly Glanc, Gurmet, Vlasta, Kreativ, Kondice, Dům a zahrada a Překvapení.

-mav-