Sazka spustila doposud nejsilnější kampaň na losy

pondělí, 9. října 2017, 16:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Sazka odstartovala historicky největší podporu svým stíracím losům.

Společnost Sazka spustila koncem září svou historicky největší kampaň na stírací losy.Komunikace, jež poběží až do konce listopadu v televizi, outdooru, tisku a na internetu,se zaměří na emise z rodiny Rentiér, nabízející pravidelnou měsíční rentu.

Hlavní sdělení reklamní kampaně staví na claimu „Jediný los, který vám může nosit až 100 000 Kč měsíčně celých 5 let“ a na slovní hříčce homonym – stíracího losu a stejnojmenného sudokopytníka. „Zvolili jsme koncept, který cílí především na mladší generaci bez větších zkušeností s našimi produkty. Snažíme se oslovit lidi, kteří chtějí dělat více věcí, co je baví, kteří touží po finanční svobodě a volnosti, tedy atributech, které výhercům přináší právě losy Rentiér,“ vysvětluje brand manager Sazky Martin Babec.

V outdooru a tisku se kampaň objevuje od září, televizní část startuje v týdnu od 9. října. Nasazeny budou dva spoty, v nichž se Los Rentiér představí jako pomocník v kuchyni či jako statečný kopilot.

Kampaň vznikla ve spolupráci interního týmu z marketingu Sazky a agentury VCCP.Produkci zajistila společnost Up&Up, postprodukci Progressivefx. Režie se ujal Jan Švejkar. O online část se pak stará agentura Symbio.

-stk-