Stanice Óčko Gold se změnila v Óčko Star

úterý, 3. října 2017, 07:05 Aktuality, TV MediaGuru

Od pondělí 1. 10. 2017 se stávající stanice Óčko Gold změnila v Óčko Star. Změna má vyjadřovat příklon k výběru aktuálnějšího obsahu zaměřeného na největší hudební hity a hvězdy od 80. let do současnosti.

„Svým divákům nabídne největší hvězdy světové i domácí pop scény, jejich slavné hity i současnou tvorbu. Soudobý hudební profil doplní nová, moderní grafika, pestřejší programové schéma a informace spojené s hudebními hvězdami, jejich hity, životem a aktuálními aktivitami a koncerty,“ uvedlo Óčko na svém webu.

Óčko Star se stejně jako dosavadní Óčko Gold dále zaměřuje na generaci 25-45 let. Profilovými hvězdami Óčko Star jsou světoví a domácí zpěváci jako Robbie Williams, Michael Jackson, Adele, Madonna, Rihanna, Pink, U2, Coldplay, Chinaski, Kryštof, Lucie, No Name, Ewa Farna či Richard Müller.

Novým prvkem v programu je večerní (20:00 – 22:00) playlistový pořad Český mejdan s Impulsem, připravený ve spolupráci s Rádiem Impuls. Má přinášet klasické i současné české a slovenské hity známé ze stejnojmenného projektu Rádia Impuls.

-mav-