Těžkej Pokondr bude jednat s vedením Frekvence 1

středa, 11. října 2017, 09:00 Aktuality, Rádio MediaGuru

Moderátoři Miloš Pokorný a Roman Ondráček ve středu dopoledne budou jednat s vedením rádia.

Duo Těžkej Pokondr, foto: Frekvence 1

Duo Těžkej Pokondr, foto: Frekvence 1

Středeční vysílání pořadu Těžkej Pokondr probíhá na Frekvenci 1 standardně. Moderátoři Miloš Pokorný a Roman Ondráček ale na úvod vysílání uvedli, že ve středu dopoledne budou jednat s vedením rádia.

„Vysíláme na živo a vzhledem k tomu, že máme rádi fér hru, sedíme tu na živo jako Pokondři. Zatím jsme se s vedením dohodli, že hosty, kteří jsou předtočení, odvysíláme, a co se bude dít dál, to se uvidí,“ pozdravil posluchače Miloš Pokorný.

Roman Ondráček dodal, že moderátoři se dnes v 9:05 potkají s generálním ředitelem Frekvence 1 a možná i s prezidentem skupiny Michelem Fleischmannem. „Jdeme se dohodnout na důstojném ukončení spolupráce,“ řekl Ondráček.

Situace ohledně pořadu Těžkej Pokondr eskalovala v úterý, moderátorům se nelíbí časté zásahy vedení do výběru hostů. „Rozpory trvají delší dobu, jsou osobní, jsou programový a v tu chvíli, než aby z éteru šla z našich rozhovorů negativní nálada, tak jsme dnes nabídli vedení rádia, že než takhle, tak to raději ukončíme. Je to otázka, jak se bude tvářit rozhodování o naší smlouvě, ale za těchto podmínek a okolností pokračovat v rozhovorech tímto stylem nechceme,“ uvedl v úterním pořadu DVTV Miloš Pokorný.

-mav-