Blažek spouští kampaň s basketbalistou Satoranským

čtvrtek, 9. listopadu 2017, 11:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Pánská oděvní značka má nového ambasadora, basketbalistu z NBA.

Tomáš Satoranský v kampani značky Blažek, foto: Blažek

Tomáš Satoranský v kampani značky Blažek, foto: Blažek

Pánská oděvní značka Blažek přichází s novou kampaní, jejímž cílem je podpořit službu šití obleků a košil na míru. Její tváří je český hráč v NBA Tomáš Satoranský. „Jsme přesvědčeni, že móda a sport k sobě patří, proto jsme se rozhodli oslovit Tomáše Satoranského. Hledali jsme individualitu, člověka, který je úspěšný nejen v Čechách, ale i ve světě a jednoznačně vybočuje z davu,“ říká Antonín Wierer, marketingový ředitel značky Blažek. Blažek tak vůbec poprvé vsadil v kampani na propojení módy se sportem, čímž chce ukázat na technologický vývoj luxusních materiálů, se kterými ve svých kolekcích běžně pracuje.

Kampaň pracuje se sérií fotografií i fashion filmem, znázorňujícím možnosti nového obleku The Moving Suit z kolekce Blažek Made to Measure. Film zachycuje Tomáše Satoranského na basketbalovém hřišti, na kterém se neplánovaně zastaví a v obleku si zahraje s hráči, kteří trénují na svůj důležitý zápas.

„Kampaní chceme primárně ukázat, že oblečení Blažek Made to Measure není určeno jen pro úspěšné manažery, ale také pro mladé cílevědomé lidi, kteří mají módu rádi, přemýšlí nad ní a není jim lhostejné, jak vypadají. Tomáš takový je, nosí obleky, i když jde na trénink, takže dokazuje, že Made to Measure neznamená pouze večerní nebo byznys oděv. Ve videu je poprvé k vidění i náš nový typ obleku, The Moving Suit, který je šitý tak, aby muže prakticky neomezoval v pohybu,“ vysvětluje Antonín Wierer.

Fashion film společně s videem Behind the scenes budou moci diváci aktuálně zhlédnout na YouTube kanále Blažek, Facebooku a Instagramu.

-stk-